Sport w Naszej szkole

Rok szkolny 2016/2017


SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE 

– ZAWODY GMINNE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW. – WĘGIERSKA GÓRKA – STADION SPORTOWY – 22.09.2016.

 

WYNIKI:

  1. ŻABNICA – DZIEWCZĘTA – MIEJSCE II
  2. ŻABNICA – CHŁOPCY – MIEJSCE III

 

SKŁAD DRUŻYNY DZIEWCZĄT:

1.ŻYREK OLIWIA 6A

2.BEDNARZ OLIWIA 6A

3.BOGDOŁ PAULINA 6A

4.HABDAS KAROLINA 6B

5.KUPCZAK JULIA 6B

6.GOLISZEWSKA MAJA 5

7.BRAJLICH MAJA 5

8.HERNAS JULIA 5

 

SKŁAD DRUŻYNY CHŁOPCÓW:

1.JĘDRZEJEK HUBERT 6A

2.MOTYKA BARTEK 6B

3.CHOWANIEC ŁUKASZ 6A

4.PAWLUS PATRYK 5

5.MACIEJOWSKI ANTEK 5

6.GOŁEK FILIP 5

7.PAWLUS KACPER 4B


ZAWODY GMINNE W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH – WĘGIERSKA GÓRKA „ORLIK” – 28.09.2016.

W ROZGRYWKACH BRAŁY UDZIAŁ DRUŻYNY CHŁOPCÓW REPREZENTUJĄCE SZKOŁY Z NASZEJ GMINY T.J.:

SZ.P. NR 1 CIĘCINA

SZ.P. NR 2  CIĘCINA

SZ.P. CISIEC

SZ.P. ŻABNICA

SZ.P. WĘGIERSKA GÓRKA

I MIEJSCE W ROZGRYWKACH GMINNYCH  CHŁOPCÓW ZAJĘŁA SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻABNICY

TYM SAMYM SZ.P. Z ŻABNICY AWANSOWAŁA DO ZAWODÓW: PÓŁFINAŁ POWIATOWY I ZAGRA MECZ BARAŻOWY Z MISTRZEM GMINY RADZIECHOWY WIEPRZ O WEJŚCIE DO FINAŁU POWIATOWEGO. FINAŁ POWIATOWY ODBĘDZIE SIĘ W ZS. NR 2 W JELEŚNI.


PÓŁFINAŁ POWIATOWY.

 MINI PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW – RADZIECHOWY -” ORLIK” 13.10.2016.

 

SZ.P. RADZIECHOWY – SZ.P. ŻABNICA 0 – 3

 

SKŁAD SP. ŻABNICA:

1.MOTYKA BARTEK 6 B

2.ZIÓŁKOWSKI MACIEJ 6A

3.POCHOPIEŃ MATEUSZ 6A

4.KRZUS MARCIN 5

5.MOTYKA MICHAŁ 5

6.PAWLUS PATRYK 5

7.KUPCZAK MICHAŁ 5

8.WIERCIGROCH AREK 5

9.MACIEJOWSKI ANTEK 5

10.WOLNY WIKTOR 4A

11.PAWLUS KACPER 4B

 

DRUŻYNA SP ŻABNICA AWANSOWAŁA DO FINAŁU ZAWODÓW POWIATOWYCH, KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ W ZESPOLE SZKÓŁ NR 2 W JELEŚNI.

 


 

ZAWODY GMINNE W MINI PIŁCE KOSZYKOWEJ  DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH – ŻABNICA- 13.02.2017.

 

W ROZGRYWKACH BRAŁY UDZIAŁ DRUŻYNY :

SZ.P. NR 1 CIĘCINA

SZ.P. NR 2  CIĘCINA

SZ.P. CISIEC

SZ.P. ŻABNICA ( GOSPODARZ )

I MIEJSCE W ROZGRYWKACH GMINNYCH W KATOGORII DZIEWCZĄT JAK I CHŁOPCÓW ZAJĘŁA SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻABNICY

TYM SAMYM SZ.P. Z ŻABNICY AWANSOWAŁA DO ZAWODÓW POWIATOWYCH KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ W ZS. NR 2 W ŁODYGOWICACH.

 

SKŁAD DRUŻYNY DZIEWCZĄT:

  1. ŻYREK OLIWIA 6A
  2. BEDNARZ OLIWIA 6A
  3. BOGDOŁ PAULINA 6A
  4. HABDAS KAROLINA 6B
  5. KUPCZAK JULIA 6B
  6. CHUDY KAROLINA 5
  7. BRAJLICH MAJA 5
  8. HERNAS JULIA 5
  9. KUPCZAK NATALIA 6B
  10. PODGÓRNA JOLANTA 6B
  11. MOTYKA NATALIA 6A
  12. KRECZKOWSKA OTYLIA 6A
  13. KUPCZAK KAROLINA. 5

SKŁAD DRUŻYNY CHŁOPCÓW:

  1. MOTYKA BARTŁOMIEJ 6B
  2. KRZUS MATEUSZ 6B
  3. ŚWIDER PAWEŁ 6B
  4. POCHOPIEŃ MATEUSZ 6A
  5. ZIÓŁKOWSKI MACIEJ 6A
  6. JĘDRZEJEK HUBERT 6A
  7. GRUSZKA DOMONIK 6A
  8. PAWLUS PATRYK 5
  9. MOTYKA MICHAŁ 5
  10. MACIEJOWSKI ANTEK 5
  11. GOŁEK FILIP
  12. STRZAŁKA PAWEŁ

 ZAWODY POWIATOWE W MINI PIŁCE KOSZYKOWEJ  DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH – ZS. NR 2 ŁODYGOWICE- 16.17.02.2017.

 

W ROZGRYWKACH O MISTRZOSTWO POWIATU ŻYWIECKIEGO BRAŁY UDZIAŁ DRUŻYNY KTÓRE WYWALCZYŁY I  MIEJSCE W SWOICH GMINACH.

SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻABNICY ZARÓWNO W KATEGORII DZIEWCZĄT JAK I CHŁOPCÓW ZAJĘŁA V MIEJSCE W POWIECIE ŻYWIECKIM.

DZIEWCZĘTA ODPADŁY Z ROZGRYWEK O WEJŚCIE DO ŚCISŁEGO FINAŁU PO ZACIĘTYM MECZU ZE SZ.P. Z RADZIECHÓW PRZEGRYWAJĄC 1 PUNKTEM PO DOGRYWCE.

REPREZENTACJA CHŁOPCÓW ODPADŁA Z ROZGRYWEK RÓWNIEŻ PO MECZU Z RADZIECHOWAMI. ZADECYDOWAŁY O TYM PUNKTY RZUCONE PRZEZ PRZECIWNIKA W OSTATNICH SEKUNDACH MECZU.

SKŁAD DRUŻYNY DZIEWCZĄT:

  1. ŻYREK OLIWIA 6A
  2. BEDNARZ OLIWIA 6A
  3. BOGDOŁ PAULINA 6A
  4. HABDAS KAROLINA 6B
  5. KUPCZAK JULIA 6B
  6. CHUDY KAROLINA 5
  7. BRAJLICH MAJA 5
  8. HERNAS JULIA 5
  9. KUPCZAK NATALIA 6B
  10. PODGÓRNA JOLANTA 6B
  11. MOTYKA NATALIA 6A
  12. KRECZKOWSKA OTYLIA 6A
  13. KUPCZAK KAROLINA. 5

SKŁAD DRUŻYNY CHŁOPCÓW:

  1. MOTYKA BARTŁOMIEJ 6B
  2. KRZUS MATEUSZ 6B
  3. ŚWIDER PAWEŁ 6B
  4. POCHOPIEŃ MATEUSZ 6A
  5. ZIÓŁKOWSKI MACIEJ 6A
  6. JĘDRZEJEK HUBERT 6A
  7. GRUSZKA DOMONIK 6A
  8. PAWLUS PATRYK 5
  9. MOTYKA MICHAŁ 5
  10. MACIEJOWSKI ANTEK 5
  11. GOŁEK FILIP
  12. STRZAŁKA PAWEŁ

 

 KLASYFIKACJA KOŃCOWA ZAWODÓW POWIATOWYCH W MINI KOSZYKÓWCE – ŁODYGOWICE

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dziewczęta:
I miejsce SP Lipowa
II miejsce SP Radziechowy
III miejsce SP nr2 Łodygowice
IV miejsce SP Krzyżowa
V miejsce SP Żabnica
VI miejsce SP Trzebinia
VII miejsce SP Kamesznica
VIII miejsce SP Łękawica

Chłopcy:
I miejsce SP nr1 Żywiec
II miejsce SP Radziechowy
III miejsce SP nr2 Łodygowice
IV miejsce SP Lipowa
V miejsce SP Żabnica
VI miejsce SP Milówka
VII miejsce SP Sopotnia Wielka
VIII miejsce SP Rajcza
IX miejsce SP nr5 Żywiec


 

ZAWODY GMINNE W MINI PIŁCE RĘCZNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW 02.03.2017 – WĘGIERSKA GÓRKA – HALA SPORTOWA.

W ROZGRYWKACH BRAŁY UDZIAŁ DRUŻYNY :

SZ.P. NR 1 CIĘCINA

SZ.P. NR 2  CIĘCINA

SZ.P. CISIEC

SZ.P. ŻABNICA

SZ.P. WĘGIERSKA GÓRKA

I MIEJSCE W ROZGRYWKACH GMINNYCH W KATOGORII DZIEWCZĄT JAK I CHŁOPCÓW ZAJĘŁA SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻABNICY

TYM SAMYM SZ.P. Z ŻABNICY AWANSOWAŁA DO ZAWODÓW POWIATOWYCH KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ W ZS. NR 1 W ŁODYGOWICACH.


ZAWODY POWIATOWE W MINI PIŁCE RĘCZNEJ  DZIEWCZĄT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH – ZS. NR 1 ŁODYGOWICE- 30.03.2017.

 

W ROZGRYWKACH O MISTRZOSTWO POWIATU ŻYWIECKIEGO BRAŁY UDZIAŁ DRUŻYNY KTÓRE WYWALCZYŁY I  MIEJSCE W SWOICH GMINACH.

SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻABNICY  W KATEGORII DZIEWCZĄT ZAJĘŁA V MIEJSCE W POWIECIE ŻYWIECKIM.

DZIEWCZĘTA ODPADŁY Z ROZGRYWEK PO PRZEGRANYM MECZU Z PÓŹNIEJSZYM ZWYCIĘZCĄ TURNIEJU POWIATOWEGO DRUŻYNIE ZE SZ.P. W JELEŚNI.

SKŁAD DRUŻYNY DZIEWCZĄT:

  1. ŻYREK OLIWIA 6A
  2. BEDNARZ OLIWIA 6A
  3. BOGDOŁ PAULINA 6A
  4. HABDAS KAROLINA 6B
  5. KUPCZAK JULIA 6B
  6. CHUDY KAROLINA 5
  7. BRAJLICH MAJA 5
  8. KUPCZAK NATALIA 6B
  9. PODGÓRNA JOLANTA 6B
  10. MOTYKA NATALIA 6A
  11. KRECZKOWSKA OTYLIA 6A
  12. KUPCZAK KAROLINA. 5

 


ZAWODY POWIATOWE W MINI PIŁCE RĘCZNEJ  CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH – ZS. NR 1 ŁODYGOWICE- 31.03.2017.

 

W ROZGRYWKACH O MISTRZOSTWO POWIATU ŻYWIECKIEGO BRAŁY UDZIAŁ DRUŻYNY KTÓRE WYWALCZYŁY I  MIEJSCE W SWOICH GMINACH.

SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻABNICY  W KATEGORII CHŁOPCÓW ZAJĘŁA VI MIEJSCE W POWIECIE ŻYWIECKIM.

SKŁAD DRUŻYNY CHŁOPCÓW:

  1. MOTYKA BARTŁOMIEJ 6B
  2. KRZUS MATEUSZ 6B
  3. ŚWIDER PAWEŁ 6B
  4. POCHOPIEŃ MATEUSZ 6A
  5. ZIÓŁKOWSKI MACIEJ 6A
  6. JĘDRZEJEK HUBERT 6A
  7. GRUSZKA DOMONIK 6A
  8. PAWLUS PATRYK 5
  9. MOTYKA MICHAŁ 5
  10. MACIEJOWSKI ANTEK 5
  11. STRZAŁKA PAWEŁ 6B
  12. DURAJ BARTŁOMIEJ 6B

WYNIKI SPOTKAŃ:

CHŁOPCY:

  1. WIEPRZ – RYCERKA DOLNA 4:0
    2. ŻYWIEC NR1 – KORBIELÓW 4:3
    3. ŁODYGOWICE NR1 – CZERNICHÓW 4:2
    4. ŻABNICA – ŻYWIEC NR8 0:1
    5. LIPOWA – WIEPRZ 0:1
    6. ŻYWIEC NR1 – ŁODYGOWICE NR1 6:0
    7. ŻYWIEC NR8 – WIEPRZ 2:1
    8.ŁODYGOWICE NR1 – WIEPRZ 4:5
    9. ŻYWIEC NR1 – ŻYWIEC NR8 4:1

I MIEJSCE ŻYWIEC NR1
II MIEJSCE ŻYWIEC NR8
III MIEJSCE WIEPRZ
IV  MIEJSCE ŁODYGOWICE NR1
V MIEJSCE KORBIELÓW
VI MIEJSCE ŻABNICA
VII MIEJSCE LIPOWA
VIII MIEJSCE CZERNICHÓW
IX MIEJSCE RYCERKA DOLNA


DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW – ZAWODY POWIATOWE

 STADION WĘGIERSKA GÓRKA – 26.04.2017

 

DRUŻYNA DZIEWCZĄT SZKOŁY PODSTAWOWEJ W ŻABNICY ZAJĘŁA II MIEJSCE W POWIECIE ŻYWIECKIM I TYM SAMYM AWANSOWAŁA DO ZAWODÓW WOJEWÓDZKICH (1/2 FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO), KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ W NA STADIONIE MOSIRU W CZECHOWICACH- DZIEDZICACH W DNIU 28.04.2017.

REPREZENTACJA DZIEWCZĄT S.P.ŻABNICA:

  1. ŻYREK OLIWIA
  2. BEDNARZ OLIWIA
  3. KUPCZAK JULIA
  4. HABDAS KAROLINA
  5. PODGÓRNA JOLANTA
  6. HERNAS JULIA
  7. KUPCZAK NATALIA
  8. BOGDAŁ PAULINA

 

REPREZENTACJA CHŁOPCÓW ZAJĘŁA  V MIEJSCE W POWIECIE ŻYWIECKIM.

REPREZENTACJA CHŁOPCÓW S.P.ŻABNICA:

  1. JĘDRZEJEK HUBERT
  2. GRUSZKA DOMINIK
  3. CHOWANIEC ŁUKASZ
  4. PAWLUS PATRYK
  5. PAWLUS KACPER
  6. GOŁEK FILIP

 


DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH DZIEWCZĄT   ZAWODY WOJEWÓDZKIE (1/2 FINAŁU)

 STADION MOSIRU- CZECHOWICE DZIEDZICE  – 28.04.2017 .

 

DRUŻYNA DZIEWCZĄT SZKOŁY PODSTAWOWEJ W ŻABNICY ZAJĘŁA VI MIEJSCE  W ½ FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO.

REPREZENTACJA DZIEWCZĄT S.P.ŻABNICA:

  1. ŻYREK OLIWIA
  2. BEDNARZ OLIWIA
  3. KUPCZAK JULIA
  4. HABDAS KAROLINA
  5. PODGÓRNA JOLANTA
  6. HERNAS JULIA
  7. KUPCZAK NATALIA
  8. BOGDAŁ PAULINA

 


FINAŁ POWIATOWY.

MINI PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW – Z.S. NR 2 JELEŚNIA -” ORLIK” 11.05.2017.

 

WYNIKI MECZÓW:

 

SZ.P. MILÓWKA – SZ.P. ŻABNICA 0 – 3    – AWANS DO ŚCISŁEGO FINAŁU.

SZ.P. GILOWICE – SZ.P. ŻABNICA 1 – 1    – MECZ FINAŁOWY.

SZ.P. NR 1 ŻYWIEC – SZ.P. ŻABNICA 2 – 5   –  MECZ FINAŁOWY.

 

SKŁAD SP. ŻABNICA:

1.MOTYKA BARTEK 6 B

2.ZIÓŁKOWSKI MACIEJ 6A

3.POCHOPIEŃ MATEUSZ 6A

4.KRZUS MARCIN 5

5.MOTYKA MICHAŁ 5

6.PAWLUS PATRYK 5

7.TYRLIK TOMASZ 4 A

8.WIERCIGROCH AREK 5

9.MACIEJOWSKI ANTEK 5

10.WOLNY WIKTOR 4A

11.PAWLUS KACPER 4B

 

DRUŻYNA SP ŻABNICA ZAJĘŁA II MIEJSCE W POWIECIE W KATEGORII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH.

 


POWIAT –  MINI PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT- SZKÓŁ PODSTAWOWYCH -12.05.2017 – STADION PODHALANKI MILÓWKA

DRUŻYNA DZIEWCZĄT W PIERWSZYM MECZU ZAWODÓW POWIATOWYCH ULEGŁA NIEZNACZNIE PO WYRÓWNANYM MECZU DRUŻYNIE ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W  TRZEBINI 1 – 2 I ODPADŁA Z DALSZYCH ROZGRYWEK, OSTATECZNIE ZAJMUJĄC VI MIEJSCE W POWIECIE ŻYWIECKIM.

SKŁAD DRUŻYNY DZIEWCZĄT:

  1. ŻYREK OLIWIA 6A
  2. BEDNARZ OLIWIA 6A
  3. BOGDAŁ PAULINA 6A
  4. HABDAS KAROLINA 6B
  5. KUPCZAK JULIA 6B
  6. KUPCZAK ALEKSANDRA 5
  7. BRAJLICH MAJA 5
  8. KUPCZAK NATALIA 6B
  9. PODGÓRNA JOLANTA 6B
  10. MOTYKA NATALIA 6A
  11. KRECZKOWSKA OTYLIA 6A