Sport w Naszej szkole

Rok szkolny 2016/2017


SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE 

– ZAWODY GMINNE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW. – WĘGIERSKA GÓRKA – STADION SPORTOWY – 22.09.2016.

  WYNIKI:
  1. ŻABNICA – DZIEWCZĘTA – MIEJSCE II
  2. ŻABNICA – CHŁOPCY – MIEJSCE III
  SKŁAD DRUŻYNY DZIEWCZĄT: 1.ŻYREK OLIWIA 6A 2.BEDNARZ OLIWIA 6A 3.BOGDOŁ PAULINA 6A 4.HABDAS KAROLINA 6B 5.KUPCZAK JULIA 6B 6.GOLISZEWSKA MAJA 5 7.BRAJLICH MAJA 5 8.HERNAS JULIA 5   SKŁAD DRUŻYNY CHŁOPCÓW: 1.JĘDRZEJEK HUBERT 6A 2.MOTYKA BARTEK 6B 3.CHOWANIEC ŁUKASZ 6A 4.PAWLUS PATRYK 5 5.MACIEJOWSKI ANTEK 5 6.GOŁEK FILIP 5 7.PAWLUS KACPER 4B

ZAWODY GMINNE W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH – WĘGIERSKA GÓRKA „ORLIK” – 28.09.2016.

W ROZGRYWKACH BRAŁY UDZIAŁ DRUŻYNY CHŁOPCÓW REPREZENTUJĄCE SZKOŁY Z NASZEJ GMINY T.J.: SZ.P. NR 1 CIĘCINA SZ.P. NR 2  CIĘCINA SZ.P. CISIEC SZ.P. ŻABNICA SZ.P. WĘGIERSKA GÓRKA I MIEJSCE W ROZGRYWKACH GMINNYCH  CHŁOPCÓW ZAJĘŁA SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻABNICY TYM SAMYM SZ.P. Z ŻABNICY AWANSOWAŁA DO ZAWODÓW: PÓŁFINAŁ POWIATOWY I ZAGRA MECZ BARAŻOWY Z MISTRZEM GMINY RADZIECHOWY WIEPRZ O WEJŚCIE DO FINAŁU POWIATOWEGO. FINAŁ POWIATOWY ODBĘDZIE SIĘ W ZS. NR 2 W JELEŚNI.

PÓŁFINAŁ POWIATOWY.

 MINI PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW – RADZIECHOWY -” ORLIK” 13.10.2016.

  SZ.P. RADZIECHOWY – SZ.P. ŻABNICA 0 – 3   SKŁAD SP. ŻABNICA: 1.MOTYKA BARTEK 6 B 2.ZIÓŁKOWSKI MACIEJ 6A 3.POCHOPIEŃ MATEUSZ 6A 4.KRZUS MARCIN 5 5.MOTYKA MICHAŁ 5 6.PAWLUS PATRYK 5 7.KUPCZAK MICHAŁ 5 8.WIERCIGROCH AREK 5 9.MACIEJOWSKI ANTEK 5 10.WOLNY WIKTOR 4A 11.PAWLUS KACPER 4B   DRUŻYNA SP ŻABNICA AWANSOWAŁA DO FINAŁU ZAWODÓW POWIATOWYCH, KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ W ZESPOLE SZKÓŁ NR 2 W JELEŚNI.  
 

ZAWODY GMINNE W MINI PIŁCE KOSZYKOWEJ  DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH – ŻABNICA- 13.02.2017.

  W ROZGRYWKACH BRAŁY UDZIAŁ DRUŻYNY : SZ.P. NR 1 CIĘCINA SZ.P. NR 2  CIĘCINA SZ.P. CISIEC SZ.P. ŻABNICA ( GOSPODARZ ) I MIEJSCE W ROZGRYWKACH GMINNYCH W KATOGORII DZIEWCZĄT JAK I CHŁOPCÓW ZAJĘŁA SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻABNICY TYM SAMYM SZ.P. Z ŻABNICY AWANSOWAŁA DO ZAWODÓW POWIATOWYCH KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ W ZS. NR 2 W ŁODYGOWICACH.   SKŁAD DRUŻYNY DZIEWCZĄT:
  1. ŻYREK OLIWIA 6A
  2. BEDNARZ OLIWIA 6A
  3. BOGDOŁ PAULINA 6A
  4. HABDAS KAROLINA 6B
  5. KUPCZAK JULIA 6B
  6. CHUDY KAROLINA 5
  7. BRAJLICH MAJA 5
  8. HERNAS JULIA 5
  9. KUPCZAK NATALIA 6B
  10. PODGÓRNA JOLANTA 6B
  11. MOTYKA NATALIA 6A
  12. KRECZKOWSKA OTYLIA 6A
  13. KUPCZAK KAROLINA. 5
SKŁAD DRUŻYNY CHŁOPCÓW:
  1. MOTYKA BARTŁOMIEJ 6B
  2. KRZUS MATEUSZ 6B
  3. ŚWIDER PAWEŁ 6B
  4. POCHOPIEŃ MATEUSZ 6A
  5. ZIÓŁKOWSKI MACIEJ 6A
  6. JĘDRZEJEK HUBERT 6A
  7. GRUSZKA DOMONIK 6A
  8. PAWLUS PATRYK 5
  9. MOTYKA MICHAŁ 5
  10. MACIEJOWSKI ANTEK 5
  11. GOŁEK FILIP
  12. STRZAŁKA PAWEŁ

 ZAWODY POWIATOWE W MINI PIŁCE KOSZYKOWEJ  DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH – ZS. NR 2 ŁODYGOWICE- 16.17.02.2017.

  W ROZGRYWKACH O MISTRZOSTWO POWIATU ŻYWIECKIEGO BRAŁY UDZIAŁ DRUŻYNY KTÓRE WYWALCZYŁY I  MIEJSCE W SWOICH GMINACH. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻABNICY ZARÓWNO W KATEGORII DZIEWCZĄT JAK I CHŁOPCÓW ZAJĘŁA V MIEJSCE W POWIECIE ŻYWIECKIM. DZIEWCZĘTA ODPADŁY Z ROZGRYWEK O WEJŚCIE DO ŚCISŁEGO FINAŁU PO ZACIĘTYM MECZU ZE SZ.P. Z RADZIECHÓW PRZEGRYWAJĄC 1 PUNKTEM PO DOGRYWCE. REPREZENTACJA CHŁOPCÓW ODPADŁA Z ROZGRYWEK RÓWNIEŻ PO MECZU Z RADZIECHOWAMI. ZADECYDOWAŁY O TYM PUNKTY RZUCONE PRZEZ PRZECIWNIKA W OSTATNICH SEKUNDACH MECZU.

SKŁAD DRUŻYNY DZIEWCZĄT:
  1. ŻYREK OLIWIA 6A
  2. BEDNARZ OLIWIA 6A
  3. BOGDOŁ PAULINA 6A
  4. HABDAS KAROLINA 6B
  5. KUPCZAK JULIA 6B
  6. CHUDY KAROLINA 5
  7. BRAJLICH MAJA 5
  8. HERNAS JULIA 5
  9. KUPCZAK NATALIA 6B
  10. PODGÓRNA JOLANTA 6B
  11. MOTYKA NATALIA 6A
  12. KRECZKOWSKA OTYLIA 6A
  13. KUPCZAK KAROLINA. 5
SKŁAD DRUŻYNY CHŁOPCÓW:
  1. MOTYKA BARTŁOMIEJ 6B
  2. KRZUS MATEUSZ 6B
  3. ŚWIDER PAWEŁ 6B
  4. POCHOPIEŃ MATEUSZ 6A
  5. ZIÓŁKOWSKI MACIEJ 6A
  6. JĘDRZEJEK HUBERT 6A
  7. GRUSZKA DOMONIK 6A
  8. PAWLUS PATRYK 5
  9. MOTYKA MICHAŁ 5
  10. MACIEJOWSKI ANTEK 5
  11. GOŁEK FILIP
  12. STRZAŁKA PAWEŁ
 

 KLASYFIKACJA KOŃCOWA ZAWODÓW POWIATOWYCH W MINI KOSZYKÓWCE – ŁODYGOWICE

  Igrzyska Młodzieży Szkolnej Dziewczęta: I miejsce SP Lipowa II miejsce SP Radziechowy III miejsce SP nr2 Łodygowice IV miejsce SP Krzyżowa V miejsce SP Żabnica VI miejsce SP Trzebinia VII miejsce SP Kamesznica VIII miejsce SP Łękawica Chłopcy: I miejsce SP nr1 Żywiec II miejsce SP Radziechowy III miejsce SP nr2 Łodygowice IV miejsce SP Lipowa V miejsce SP Żabnica VI miejsce SP Milówka VII miejsce SP Sopotnia Wielka VIII miejsce SP Rajcza IX miejsce SP nr5 Żywiec


 

ZAWODY GMINNE W MINI PIŁCE RĘCZNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW 02.03.2017 – WĘGIERSKA GÓRKA – HALA SPORTOWA.

W ROZGRYWKACH BRAŁY UDZIAŁ DRUŻYNY : SZ.P. NR 1 CIĘCINA SZ.P. NR 2  CIĘCINA SZ.P. CISIEC SZ.P. ŻABNICA SZ.P. WĘGIERSKA GÓRKA I MIEJSCE W ROZGRYWKACH GMINNYCH W KATOGORII DZIEWCZĄT JAK I CHŁOPCÓW ZAJĘŁA SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻABNICY TYM SAMYM SZ.P. Z ŻABNICY AWANSOWAŁA DO ZAWODÓW POWIATOWYCH KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ W ZS. NR 1 W ŁODYGOWICACH.

ZAWODY POWIATOWE W MINI PIŁCE RĘCZNEJ  DZIEWCZĄT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH – ZS. NR 1 ŁODYGOWICE- 30.03.2017.

  W ROZGRYWKACH O MISTRZOSTWO POWIATU ŻYWIECKIEGO BRAŁY UDZIAŁ DRUŻYNY KTÓRE WYWALCZYŁY I  MIEJSCE W SWOICH GMINACH. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻABNICY  W KATEGORII DZIEWCZĄT ZAJĘŁA V MIEJSCE W POWIECIE ŻYWIECKIM. DZIEWCZĘTA ODPADŁY Z ROZGRYWEK PO PRZEGRANYM MECZU Z PÓŹNIEJSZYM ZWYCIĘZCĄ TURNIEJU POWIATOWEGO DRUŻYNIE ZE SZ.P. W JELEŚNI. SKŁAD DRUŻYNY DZIEWCZĄT:
  1. ŻYREK OLIWIA 6A
  2. BEDNARZ OLIWIA 6A
  3. BOGDOŁ PAULINA 6A
  4. HABDAS KAROLINA 6B
  5. KUPCZAK JULIA 6B
  6. CHUDY KAROLINA 5
  7. BRAJLICH MAJA 5
  8. KUPCZAK NATALIA 6B
  9. PODGÓRNA JOLANTA 6B
  10. MOTYKA NATALIA 6A
  11. KRECZKOWSKA OTYLIA 6A
  12. KUPCZAK KAROLINA. 5
 

ZAWODY POWIATOWE W MINI PIŁCE RĘCZNEJ  CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH – ZS. NR 1 ŁODYGOWICE- 31.03.2017.

  W ROZGRYWKACH O MISTRZOSTWO POWIATU ŻYWIECKIEGO BRAŁY UDZIAŁ DRUŻYNY KTÓRE WYWALCZYŁY I  MIEJSCE W SWOICH GMINACH. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻABNICY  W KATEGORII CHŁOPCÓW ZAJĘŁA VI MIEJSCE W POWIECIE ŻYWIECKIM. SKŁAD DRUŻYNY CHŁOPCÓW:
  1. MOTYKA BARTŁOMIEJ 6B
  2. KRZUS MATEUSZ 6B
  3. ŚWIDER PAWEŁ 6B
  4. POCHOPIEŃ MATEUSZ 6A
  5. ZIÓŁKOWSKI MACIEJ 6A
  6. JĘDRZEJEK HUBERT 6A
  7. GRUSZKA DOMONIK 6A
  8. PAWLUS PATRYK 5
  9. MOTYKA MICHAŁ 5
  10. MACIEJOWSKI ANTEK 5
  11. STRZAŁKA PAWEŁ 6B
  12. DURAJ BARTŁOMIEJ 6B
WYNIKI SPOTKAŃ: CHŁOPCY:
  1. WIEPRZ – RYCERKA DOLNA 4:0 2. ŻYWIEC NR1 – KORBIELÓW 4:3 3. ŁODYGOWICE NR1 – CZERNICHÓW 4:2 4. ŻABNICA – ŻYWIEC NR8 0:1 5. LIPOWA – WIEPRZ 0:1 6. ŻYWIEC NR1 – ŁODYGOWICE NR1 6:0 7. ŻYWIEC NR8 – WIEPRZ 2:1 8.ŁODYGOWICE NR1 – WIEPRZ 4:5 9. ŻYWIEC NR1 – ŻYWIEC NR8 4:1
I MIEJSCE ŻYWIEC NR1 II MIEJSCE ŻYWIEC NR8 III MIEJSCE WIEPRZ IV  MIEJSCE ŁODYGOWICE NR1 V MIEJSCE KORBIELÓW VI MIEJSCE ŻABNICA VII MIEJSCE LIPOWA VIII MIEJSCE CZERNICHÓW IX MIEJSCE RYCERKA DOLNA

DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW – ZAWODY POWIATOWE

 STADION WĘGIERSKA GÓRKA – 26.04.2017

  DRUŻYNA DZIEWCZĄT SZKOŁY PODSTAWOWEJ W ŻABNICY ZAJĘŁA II MIEJSCE W POWIECIE ŻYWIECKIM I TYM SAMYM AWANSOWAŁA DO ZAWODÓW WOJEWÓDZKICH (1/2 FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO), KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ W NA STADIONIE MOSIRU W CZECHOWICACH- DZIEDZICACH W DNIU 28.04.2017. REPREZENTACJA DZIEWCZĄT S.P.ŻABNICA:
  1. ŻYREK OLIWIA
  2. BEDNARZ OLIWIA
  3. KUPCZAK JULIA
  4. HABDAS KAROLINA
  5. PODGÓRNA JOLANTA
  6. HERNAS JULIA
  7. KUPCZAK NATALIA
  8. BOGDAŁ PAULINA
  REPREZENTACJA CHŁOPCÓW ZAJĘŁA  V MIEJSCE W POWIECIE ŻYWIECKIM. REPREZENTACJA CHŁOPCÓW S.P.ŻABNICA:
  1. JĘDRZEJEK HUBERT
  2. GRUSZKA DOMINIK
  3. CHOWANIEC ŁUKASZ
  4. PAWLUS PATRYK
  5. PAWLUS KACPER
  6. GOŁEK FILIP
 

DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH DZIEWCZĄT   ZAWODY WOJEWÓDZKIE (1/2 FINAŁU)

 STADION MOSIRU- CZECHOWICE DZIEDZICE  – 28.04.2017 .

  DRUŻYNA DZIEWCZĄT SZKOŁY PODSTAWOWEJ W ŻABNICY ZAJĘŁA VI MIEJSCE  W ½ FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO. REPREZENTACJA DZIEWCZĄT S.P.ŻABNICA:
  1. ŻYREK OLIWIA
  2. BEDNARZ OLIWIA
  3. KUPCZAK JULIA
  4. HABDAS KAROLINA
  5. PODGÓRNA JOLANTA
  6. HERNAS JULIA
  7. KUPCZAK NATALIA
  8. BOGDAŁ PAULINA
 

FINAŁ POWIATOWY.

MINI PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW – Z.S. NR 2 JELEŚNIA -” ORLIK” 11.05.2017.

  WYNIKI MECZÓW:   SZ.P. MILÓWKA – SZ.P. ŻABNICA 0 – 3    – AWANS DO ŚCISŁEGO FINAŁU. SZ.P. GILOWICE – SZ.P. ŻABNICA 1 – 1    – MECZ FINAŁOWY. SZ.P. NR 1 ŻYWIEC – SZ.P. ŻABNICA 2 – 5   –  MECZ FINAŁOWY.   SKŁAD SP. ŻABNICA: 1.MOTYKA BARTEK 6 B 2.ZIÓŁKOWSKI MACIEJ 6A 3.POCHOPIEŃ MATEUSZ 6A 4.KRZUS MARCIN 5 5.MOTYKA MICHAŁ 5 6.PAWLUS PATRYK 5 7.TYRLIK TOMASZ 4 A 8.WIERCIGROCH AREK 5 9.MACIEJOWSKI ANTEK 5 10.WOLNY WIKTOR 4A 11.PAWLUS KACPER 4B   DRUŻYNA SP ŻABNICA ZAJĘŁA II MIEJSCE W POWIECIE W KATEGORII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH.  

POWIAT –  MINI PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT- SZKÓŁ PODSTAWOWYCH -12.05.2017 – STADION PODHALANKI MILÓWKA

DRUŻYNA DZIEWCZĄT W PIERWSZYM MECZU ZAWODÓW POWIATOWYCH ULEGŁA NIEZNACZNIE PO WYRÓWNANYM MECZU DRUŻYNIE ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W  TRZEBINI 1 – 2 I ODPADŁA Z DALSZYCH ROZGRYWEK, OSTATECZNIE ZAJMUJĄC VI MIEJSCE W POWIECIE ŻYWIECKIM. SKŁAD DRUŻYNY DZIEWCZĄT:
  1. ŻYREK OLIWIA 6A
  2. BEDNARZ OLIWIA 6A
  3. BOGDAŁ PAULINA 6A
  4. HABDAS KAROLINA 6B
  5. KUPCZAK JULIA 6B
  6. KUPCZAK ALEKSANDRA 5
  7. BRAJLICH MAJA 5
  8. KUPCZAK NATALIA 6B
  9. PODGÓRNA JOLANTA 6B
  10. MOTYKA NATALIA 6A
  11. KRECZKOWSKA OTYLIA 6A