Konkursy 2018/2019

Nazwa  konkursu Ranga Ilość uczestników Miejsce I Miejsce 2 Miejsce 3 Pozostałe miejsca KATEGORIA
Lp.
1. XIX przegląd pieśni patriotycznej w Węgierskiej Górce Martyna Kania klasa 7 ARTYSTYCZNE
2. Przegląd Pieśni Patriotycznej                          * międzyszkolny 6 ARTYSTYCZNE
3. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki wojewódzki 10 PRZEDMIOTOWE
4. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki dla uczniów gimnazjum wojewódzki 3 PRZEDMIOTOWE
5. Konkurs przedmiotowy z języka polskiego wojewódzki 4.
6. Konkurs literacki „Chcecie bajki… oto bajka” wojewódzki 8. osób /klasa IVa, IIIG/ Laureaci: Sebastian Barys, Michał Kozieł, Dagmara Chowaniec, Hubert Jędrzejek LITERACKI
7. Konkurs literacki „Listy do przyszłości” ogólnopolski 6. osób z klasy IVa Laureat – Hubert Jędrzejek LITERACKIE
8. Konkurs recytatorski powiatowy 1 Aleksandra Gluza LITERACKIE
9. Konkurs literacki „Myśmy wciąż do Niepodległej szli” ogólnopolski 6. osób LITERACKIE
10. Konkurs literacki „Boże Narodzenie w Beskidach” powiatowy 5. osób /klasa IVa, IIIG/ Laureaci:Emilia Wolna, Anita Wojciuch, Michał Kupczak LITERACKIE
11. Konkurs czytania ze zrozumieniem szkolny 23. osoby /klasa IVa, IIIG/ Dawid Kozieł,
Patryk Pielichowski
Wojciech Strzałka,
Jakub Rułka
Martyna Kania,
Joanna Motyka
LITERACKIEE
12. Sztafetowe biegi przełajowe \dziewczyny Gmina klasy 7,8 oraz 3 GIM II miejsce SPORTOWE
13. Sztafetowe biegi przełajowe \chłopcy Gmina klasy 7,8 oraz 3 GIM Miejsce I SPORTOWE
14. Sztafetowe biegi przełajowe \chłopcy Powiat klasy 7,8 oraz 3 GIM Miejsce VI SPORTOWE
15. Piłka Nożna \Chłopcy Gmina klasy 7,8 oraz 3 GIM Miejsce I SPORTOWE
16. Piłka Nożna \ Chłopcy Powiat klasy 7,8 oraz 3 GIM Miejsce IV SPORTOWE
17. KOSZYKÓWKA Gmina klasy 7,8 oraz 3 GIM Miejsce I SPORTOWE
18. KOSZYKÓWKA Powiat klasy 7,8 oraz 3 GIM Miejsce II SPORTOWE
19. KOSZYKÓWKA\Chłopcy Gmina klasy 7,8 oraz 3 GIM Miejsce II SPORTOWE
Chłopcy
20. Sztafetowe biegi przełajowe/Dziewczyny Gmina klasy 4-6 Miejsce II SPORTOWE
21. Sztafetowe biegi przełajowe/Chłopcy Gmina klasy 4-6 Miejsce II SPORTOWE
22. Piłka Nożna Gmina klasy 4-6 Miejsce I SPORTOWE
23. Piłka Nożna Powiat klasy 4-6 Miejsce III SPORTOWE
24. MINI KOSZYKÓWKA Gmina klasy 4-6 Miejsce I SPORTOWE
25. MINI KOSZYKÓWKA Powiat klasy 4-6 Miejsce V SPORTOWE
26. MINI KOSZYKÓWKA Gmina klasy 4-6 Miejsce I SPORTOWE
27. MINI KOSZYKÓWKA Powiat klasy 4-6 Miejsce II SPORTOWE
28. ,,Boże Narodzenie po Beskidzku” Powiatowy konkurs literacki klasy I-VIII oraz III gimnazjum  Laureaci:
Julia Kurowska,
Sebastian Barys,
Dawid Kozieł,
Michał Kupczak,
Anita Wojciuch,
Emilia Wolna,
Roksana Kupczak
LITERACKI
29. Mieszkam w Beskidach Międzynarodowy 1. Kacper Golec, 2. Aleksandra Ciupka, 3. Martyna Golec, 4. Michał Kupczak, 1. Paulina Krzus 2. Roksana Kupczak 3. Wiktor Dudka 4. Wiktoria Szczotka 1. Weronika Bierońska 2. Michał Hernas 3. Michał Suchanek 4. Zuzanna Marszałek 5. Daniel Klekociuk 6. Emilia Fokt 7. Anna Ślósarczyk 8. Arkadiusz Ślósarczyk Wyróż.: 12 PLASTYCZNE
30 Mieszkam w Beskidach Międzynarodowy 1. Emilia Fokt 2. Anna Ślósarczyk 3. Arkadiusz Tetłak 4. Jakub Wojtyła 5. Emilia Wolna 6. Michał Kozieł 7. Zofia Motyka 8. Aleksandra Gluza 9. Kinga Błachut 10.Dawid Kozieł 1. Maja Chrobakiewicz 2. Paulina Stańco 1. Kinga Pomietło 2. Julia Kurowska 3. Natalia Tetłak 4. Anita Wojciuch Wyróż.: 4 LITERACKI
31 Oólnopolski konkurs „Świetlik” ogólnopolski Kl. I b, Iia, Iib Wyróżn: 1. Klaudia Dudka, 2. Karol Wojtyła, 3. Julia Wiercigroch4. Filip Gliszczyński,5 Amelia Kosiec, 6. Jakub Rudzki, 7. Mikołaj Żyrek, 8.Kinga Pomietło – nagroda,

9.Dawid Caputa- wyróżnienie

10..Emilia Birger -dyplom

PRZYRODNICZY
32. Konkurs kolęd w języku angielskim i niemieckim gminny kl. Ib, Iia 1. Jakub Rudzki, 2.Karol Gruszka 1. Amelia Kosiec i 2. Karina Motyka 1. Natasza Błachut, 2. Martyna Motyka Językowy
33. Konkurs recytatorski „Polska w wierszu” szkolny kl. Ib, Iia 1.Karolina Jurasz, 1. Martyna Motyka,2. Filip Gliszczyńsk 1. Kacper Golec LITERACKIE
34. Drzewo i drewno w gospodarce kraju oraz życiu człowieka ” powiatowy? 18 osób 18 osób PLASTYCZNE
35 XXIV Wojewódzki Konkurs Wiedzy Biblijnej wojewódzki 16 osób do rejonu: 1. Tobiasz dudka, 2. Hubert jędrzejek, 3. Dagmara Chowaniec Ekumeniczny
36 XXII Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej ” Jonasz międzynarodowy 31 do rejonu: 6, do finału:3 laureat: Anna Ślusarczyk Ekumeniczny
37  III Powiatowym Konkursie Logistyczno- Matematycznym powiatowy 1. Hubert Jędrzejek Matematyczno-fizyczne
38 ,Moje najpiękniejsze miejsca w Żywieckim Parku Krajobrazowym” 3 osoby Przyrodnicze
39. „Fizyczne Lwiątko” ogólnopolski Motyka Patryk kl.VIII a Hubert Jędrzejek kl.VIII a Łukasz Chowaniec kl. VIII a Matematyczno-fizyczne
40 Konkurs literacki „Szuflada”  – – powiatowy  6. osób z klasy IVa i III gimnazjum Paulina Stańco   Anna Ślósarczyk LITERACKI
41 Baśnie, naturalnie! ogólnopolski 7. osób z klasy      IV a LITERACKI
42 Międzyszkolny konkurs literacki zorganizowany przez Szkołę Podstawową                 w Żabnicy gminny 17. osób Hubert Jędrzejek Daria Wątroba LITERACKI
43 Konkurs literacki „Popisz się talentem” ogólnopolski  3. osoby z klasy IV LITERACKI
44. Wojewódzka Liga Czytelników wojeódzki 18 osób LITERACKI
45 „Listy do przyszłości – Wawelska Kapsuła Czasu” ogólnopolski 1 Hubert Jędrzejek LITERACKI
46 Gminnym Konkursie Literackim o życiu Brata Alberta GMINNY II MIEJSCE
47