KOŁA ZAINTERESOWAŃ

WYKAZ KÓŁEK PRZEDMIOTOWYCH I ZAINTERESOWAŃ
ROK SZKOLNY 2018/2019

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PARTYZANTÓW POLSKICH W ŻABNICY

 

 

Lp. Rodzaj zajęć Termin /dzień tygodnia, godzina/ Nauczyciel prowadzący
1. Zajęcia ogólnorozwojowe dla klasy I „a” /kształcenie zintegrowane/  

poniedziałek – 11.45-12.30

 

mgr Elżbieta Kozieł
2. Zajęcia ogólnorozwojowe dla klasy I „b” /kształcenie zintegrowane/  

środa – 8.55-9.40

mgr Ewa Gałuszka
3. Zajęcia ogólnorozwojowe dla klasy II „a” /kształcenie zintegrowane/  

środa – 11.45-12.30

mgr Grażyna Motyka
4. Zajęcia ogólnorozwojowe dla klasy II „b”/kształcenie zintegrowane/  

poniedziałek – 8.55-9.40

mgr Maria Jędrkiewicz
5. Zajęcia ogólnorozwojowe dla klasy III /kształcenie zintegrowane/  

wtorek – 11.45-12.30

mgr Maria Figura
6. Kółko polonistyczne wtorek – 13.40-14.25 –

klasa 8b

czwartek – 13.40-14.25 – klasa 8a

 

mgr Cecylia Bochenek
7. Kółko polonistyczne wtorek – 8.00-8.45 – klasa 5a mgr Sabina Gawlińska
8. Kółko polonistyczne

 

czwartek – 13.40-14.25 – klasa III gimnazjum

wtorek – 8.00-8.45                        /w zależności od potrzeb/

mgr Barbara Grajcar
9. Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego poniedziałek – 14.35-15.20 lic. Kinga Wrężel
10. Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego poniedziałek – 14.35-15.20

czwartek – 14.35-15.20

mgr Magdalena Krestian
11. Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego wtorek – 14.35-15.20 mgr Piotr Duraj
12. Zajęcia dodatkowe z języka niemieckiego piątek – 13.40-14.25 – klasa III gimnazjum

środa – 14.35-15.20

mgr Iwona Rudzka
13. Kółko historyczne

 

czwartek – 13.40-14.25 mgr Marcin Wolny
14. Zajęcia dodatkowe z wiedzy o społeczeństwie wtorek – 14.35-15.20

 

mgr Aleksandra Krzus
15. Kółko matematyczne wtorek – 13.40-14.25 – klasa III gimnazjum

czwartek – 13.40-14.25

mgr Halina Żyrek
 

16.

 

Kółko matematyczne

 

środa – 13.40-14.25

 

mgr Urszula Szczotka

17. Kółko matematyczne wtorek – 14.35-15.20 –                 klasa 8b

piątek – 13.40-14.25 –

klasa 8a

mgr Jolanta Figura
18. Kółko fizyczne poniedziałek – 14.35-15.20 mgr Natalia Tokarczyk
19. Kółko biologiczno-chemiczne poniedziałek – 7.30-8.00

piątek – 7.30-8.00

mgr E. Trząska
20. Kółko geograficzne czwartek – 13.40-14.25 mgr Paweł Krzus
21. Kółko informatyczne w zależności od potrzeb

 

mgr Leszek Biegun
22. Kółko muzyczne wtorek – 7.25-7.55 mgr Monika Wójtowicz
23. Kółko plastyczne piątek – 14.35-15.20 mgr Marta Starczyńska
24. Kółko biblijne w zależności od potrzeb mgr Magdalena Śleziak
25. Kółko taneczne czwartek – 13.40-14.25 mgr Anna Grygny
26. SKS Od listopada – poniedziałek – 6.50-8.00

 

mgr Sławomir Kuś
27. SKS Od listopada – czwartek – 14.35-15.20

 

mgr Tomasz Łysoń